Szkoła Języków Obcych Emerald

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

Dbamy o Ciebie od lat. Wybierz się z Emeraldem w językowy świat!

Zapraszamy na kursy języka angielskiego,
niemieckiego i hiszpańskiego

flags

OPINIE

Opinie o naszej Szkole

"Plus, że jest na ternie szkoły – jest to duża wygoda. Zbieżność z materiałem szkolnym, a także nowe słownictwo, lekcje w małych grupach."

rodzic Aleksandra z IC

"Dużą zaletą jest prowadzenie zajęć na terenie szkoły w godzinach nie obciążających zarówno dzieci, jak i rodziców"

mama Pawła z IIc

"Duże zaangażowanie nauczycieli i świetne przygotowanie do pracy z dziećmi; zajęcia z Panią Dominiką rozbudziły w mojej córce uśpione przez szkolną rutynę zainteresowanie językiem angielskim, na tyle, że po powrocie z zajęć sama jeszcze otwiera podręcznik i ćwiczy słówka."

Elwira Z. mama Basi z II A w Szkole Podstawowej nr 25 w Krakowie

"Wasze lekcje naprawdę dużo dają. W porównaniu z innymi szkołami u Państwa jest pełen profesjonalizm."

Agnieszka O., mama uczennicy klasy II C z Szkoły Podstawowej nr 25 w Krakowie

"Pozytywnie oceniam informację zwrotną ze strony szkoły w postaci wiadomości sms o odrabianych/nieodrabianych lekcjach, jak i informacje w zeszycie o ocenach i aktywności"

tata Radka kl. IIIc, SP nr 2 w Wieliczce

"Nauczyciele bardzo solidnie przepracowują z uczniami materiał, a przy tym systematycznie sprawdzają zawartość zeszytów i ćwiczeń, dodatkowo towarzyszy lekcjom atmosfera życzliwości i indywidualne podejście do każdego dziecka"

mama Basi z kl. IIIa i Zosi z kl. O, SP nr 25 w Krakowie

"Moje dziecko chętnie uczestniczy w lekcjach z j. angielskiego prowadzonych przez SJO Emerald"

mama Tytusa z kl. IIIb, SP nr 2 w Wieliczce

"Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, bardzo dobry system motywacji. Dzięki nauce w SJO Emerald moje dziecko polubiło język angielski."

mama Kornelki z kl. IIId, SP nr 25 w Krakowie

"Zajęcia są prowadzone w sposób ciekawy i atrakcyjny dla dziecka. Córka bardzo chętnie w nich uczestniczy i szybko przyswaja wiedzę, z łatwością zapamiętuje wyrażenia i zwroty"

mama Kasi z kl. IIIb

"Bardzo dobry kontakt ze Szkołą. O wszystkich zmianach jesteśmy informowani na bieżąco"